Ön Satış

Ön Satış Nedir?

Ön satış, fiziken stoğumuzda bulunmayan, müşterilerimizin satın almasının ardından sipariş üzerine yurtdışından getirtilen ürün/ürünler anlamına gelir. 

Ön satış esnasında markaların tüm ürünleri satıştadır, ancak ürünler ön satıştan kalktıktan sonra ürün çeşitliliği bu kadar fazla olmamaktadır.

Ön Satışın Avantajları

Ön satış koşullarında markanın tüm ürünleri listelenir. Bu sayede çok geniş çeşitlilik içerisinde istediğiniz ürünü seçme şansına sahip olursunuz. 

Ürününüzü teslim alana kadar süre içinde meydana gelebilecek kur değişikliklerinden etkilenmez, TL bazında belirtilen fiyattan alışveriş yaparsınız.

Ürünleriniz Ankara depomuzdan size belirtilen şartlar altında kargolanır.

Bizler de bu sayede sizlerle birlikte yeni tanıştığımız markaların hangi ürünlerinin daha çok sevildiğini anlayarak verdiğimiz hizmeti iyileştirmeye gayret ettiğimizden, ön satış ekibimiz için keyifli bir gözlem sürecidir.

Ön Satış Ürünleri Nereden Geliyor?

Ön satışta belirtilen ürünlerin nerede üretildiği, her ürünün sayfasında yer almaktadır.

Markalarımızın tamamı, ana üretici/fabrikadan resmi olarak ithal edilir.

Dolayısıyla resmi bayisi/distribütörü olduğumuz bu markaların ürünleri siparişiniz sonrasında, Bonherre garantisi altındadır. 

Ön Satış Siparişimi İptal Edebilir miyim? 

Nisan ayı için indirimli ön satış tarihi 4-14 Nisan olarak belirlenmiştir. 

Satın aldığınız herhangi bir ürünü ister bu tarih içinde ister ürünü teslim aldıktan sonra iade koşulları çerçevesinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. 

Ön satış koşullarının iade&değişim kapsamında normal siparişlerden bir farkı yoktur. 

Ancak ön satış koşulları, süre içerisinde listelenen ürün ve fiyatlar bu döneme özeldir. Sonrasında ürünlerin aynı fiyatlarda/koşullarda satışa sunulacağının garantisi verilmemektedir. 

Duyurusu yapılan markaların ürünleri 4-14 Nisan arasında Bonherre'nin 4. doğumgününe özel indirimli olarak satışta olacak, indirim ve ön satış 14 Nisan gecesi 00.00'da sona erecektir. 

Ön Satışta Aldığım Ürünüm Ne Zaman Kargolanacak?

Ön satış ürünlerinin tahmini kargolama süresi markadan markaya bağlı değişebilir olmakla birlikte 25-35 iş günü arasında size kargolanacağı ön görülmektedir. 

Süre içerisinde ön satışla ürün almış tüm müşterilerimize detaylı bilgi verilecektir. 

Her türlü sorunuz için bizimle 0312 939 85 40 / soru@bonherre.com / Canlı destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aradığın Bilgiyi Bulamadın mı?

Aradığın bilgiye hala ulaşmadıysan hemen bizimle iletişime geçebilirsin.

Tel: +90 312 939 85 40

E-posta: soru@bonherre.com

Yardım Sayfası >