Bonherre Club Puan Kullanım Kılavuzu

Bonherre Club üyeleri, alışverişlerinde bakiyelerindeki BH puanlarına göre avantajlı alışveriş yapabilirler. Sepet tutarınıza göre değişen yüzdeliklerde puan kullanarak indirim elde edebilirsiniz. Ancak, puan kullanabilmeniz için minimum sepet tutarınızın 150 TL olması gerekmektedir.

Puan kullanım oranları şöyledir:

 • Sepet tutarınız 150 TL ile 499 TL arasında ise, var olan puan bakiyenizden sepet tutarınızın %8'u kadar puan harcayabilirsiniz.
 • Sepet tutarınız 500 TL ile 999 TL arasında ise, var olan puan bakiyenizden sepet tutarınızın %10'si kadar puan harcayabilirsiniz.
 • Sepet tutarınız 1000 TL ile 1999 TL arasında ise, var olan puan bakiyenizden sepet tutarınızın %12'i kadar puan harcayabilirsiniz.
 • Sepet tutarınız 2000 TL ile 2999 TL arasında ise, var olan puan bakiyenizden sepet tutarınızın %15'i kadar puan harcayabilirsiniz.
 • Sepet tutarınız 3000 TL ile 3999 TL arasında ise, var olan puan bakiyenizden sepet tutarınızın %18'i kadar puan harcayabilirsiniz.
 • Sepet tutarınız 4000 TL ve üzeri ise, var olan puan bakiyenizden sepet tutarınızın %20'si kadar puan harcayabilirsiniz.

  Bonherre, puan politikalarını yıllık olarak güncellemekte ve değişiklikleri önceden e-posta yoluyla bildirmektedir. Bazı kampanya dönemlerinde puan kullanımı kısıtlanabilir veya geçersiz hale gelebilir.

  Bonherre Club üyeleri, puanlarını biriktirebilir ve istedikleri zaman kullanabilirler. Ancak, bazı markalarda puan kullanımı kısıtlanabilir veya puanlar için bir son kullanma tarihi belirlenebilir.

  Puanlarınızı kullanamamanız durumunda öncelikle sepet tutarınızın 150 TL ve üzerinde olduğundan, üye girişi yaptığınızdan ve kampanya dönemde olmadığınızdan emin olun. Bazı kampanya dönemlerinde puan kullanımı kapatılabilmektedir.

  Eğer yine de puanlarınızı kullanamıyorsanız, sorunun kaynağını tespit etmek ve çözmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Puan politikalarımız yıllık olarak güncellenir ve herhangi bir değişiklik durumunda sizlere e-posta yoluyla bildirim yapılır.

  Ayrıca, Bonherre'de her alışverişinizde sadece bir adet BH puanı kullanabilirsiniz. BH puanları başka kupon ya da indirimlerle birleştirilemez, farklı hesaplar arasında aktarılamaz ve sadece bonherre.com üzerinde geçerlidir. Ayrıca, BH puanlarının kullanım koşulları marka/ürün özelinde değişiklik gösterebilir.

  Son olarak, siparişlerinizde kullandığınız BH puanlarının iptal veya iade durumunda hesabınıza yüklenemeyeceğini ve son kullanma tarihi geçmiş puanların geri yüklenemeyeceğini unutmayın. Bonherre, BH Club Üyelik Programına ilişkin koşulları her zaman değiştirme hakkını saklı tutar ve programı durdurma hakkına sahiptir.

  Tüm şartlar sağlandığı halde puanlarınızı kullanamıyorsanız, kampanya dönemlerinde puan kullanımı kapatılmış olabilir. Bu durumda puanlarınızı kullanamayabilirsiniz.

  Her alışverişinizde, sepette sadece tek bir geçerli BH puan kullanabilirsiniz ve BH puanlar başka kupon ya da indirimlerle birleştirilemez. BH puanlar farklı hesaplar arasında aktarılamaz veya birleştirilemez. BH puanları sadece bonherre.com üzerinde geçerlidir ve başka satış platformlarında talep edilemez.

  BH puan kullanım koşulları marka veya ürüne özel olarak değişebilir ve kampanya dönemlerinde kullanımı farklılık gösterebilir. Siparişinizi iptal veya iade etmeniz durumunda kullandığınız puanlar hesabınıza yüklenemez. Ayrıca, son kullanma tarihi geçmiş puanların geri yüklenmesi söz konusu değildir.

  Bonherre, BH Club Üyelik Programı koşullarını her zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Bonherre, gerekli görmesi halinde, her zaman BH Club Üyelik Programında değişiklik yapma ve programı durdurma hakkını saklı tutar.

  Haber bülteni üyeliği ile kullanıcı hesabı farklı iki üyelik biçimidir. Bonherre.com üzerindeki kullanıcı hesabınızı silseniz bile haber bülteni üyeliğiniz silinmez. Haber bülteni üyeliğinizden çıkmak isterseniz, her e-postanın altında bulunan "Üyelik İptali" linkine tıklayarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

  Bonherre'de her türlü sorunuz için soru@bonherre.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Aradığın Bilgiyi Bulamadın mı?

  Aradığın bilgiye hala ulaşmadıysan hemen bizimle iletişime geçebilirsin.

  Tel: +90 312 939 85 40

  E-posta: soru@bonherre.com

  Yardım Sayfası >