Peroni Firenze

Peroni Firenze

Fratelli Peroni zanaat fabrikasının kökeni, Peroni kardeşler Piero ve Roberto'nun 1956'da Floransa'da kürk ve deri eşya atölyesi kurdukları zamana dayanır. Bugün Peroni, Maurizio ve Marco'nun üçüncü nesli, profesyonelliklerini ve el becerilerini koruyarak, aynı zamanda yaratıcılık ve yenilik ekleyerek yüksek kaliteli deri işçiliği geleneğini sürdürmektedir.
“F.lli Peroni”, sahiplerinin de günlük olarak üretime katıldığı, bu eski sanatın sırlarını zanaatkar personeline öğrettiği gerçek bir zanaat fabrikasıdır.

Ürünler, sahiplerini duygusal olarak yükseltir: Bir nesilden diğerine aktarılan zanaatkar ve Rönesans doğumlu “cuoio artisto fiorentino” geleneksel çalışma, ürünlerde hemen algılanır.
Fabrika, bitkisel tabaklanmış dana derisi gibi yüksek kaliteli hammaddeler kullanır. Cüzdan, kartvizitlik, bozuk para kutuları gibi moda aksesuarlarının yanı sıra mobilya, çanta ve evrak çantası da bazı üretim örnekleridir.
Ana ilham kaynağı Floransalı sanat mirası, özellikle müzelerdeki sanat eserlerinin bazı detaylarıdır. Antika modeller, işlevi ve estetik arasındaki kalıcı birlikteliği asla bozmamak için modern çağda yeniden tasavvur edilir.

Peroni Firenze Tüm Ürünleri>>

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesine ekleİstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti
[money] üzeri tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO
Sepetinize [money] tutarında daha ürün ekleyin Bedava Kargo ile satın alın.
Tebrikler! Ürünlere ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz!

Sepetiniz boş.

Alışverişe Dön

Siparişinize not ekleyinSipariş Notunu Düzenle
Kupon Kodu

Kupon Kodu

Kupon kodunuz ödeme sayfasında hesaplanır