Maji Botanicals

Maji Botanicals

Maji; gelişime yönelik bir değişimin yolculuğudur; daha bilinçli ve duyarlı olma yolunda kişilerin bütünsel gelişimine değer verir. Maji Botanicals ise; tabiatın bize sunduklarını değerlendirerek, cilde ve duyulara hitap eden bakım ve güzellik ürünlerinin bir araya geldiği aromatik bir yolculuktur. 

Maji Botanicals bitki özleri ile doğal veya güvenli ham maddeleri harmanlayarak, çevreye duyarlı cilt bakım & banyo ve aromaterapi ürünlerini butik bir şekilde üretmektedir.  Her gün kullanılan sentetik kişisel bakım veya cilt bakım ürünlerinin doğal alternatiflerini sunar. Geniş ürün yelpazesi; cildin günlük ihtiyaçlarını karşılayan, cilt bariyerini güçlendiren ve farklı cilt problemlerine çözüm getiren bir çok ürünü çeşidini kapsamaktadır.

Formülleri oluştururken Aromaterapi, Kimya ve Tıbbi & Aromatik Bitkiler ile ilgili tüm deneyimlerini bir çatı altında toplar, sağlığa zarar vermeden hem fiziksel hem de duygusal dengeyi korumaya yardımcı olan ürünler üretmeyi hedeflemektedir. Aromatik bitkilerin olağanüstü gücünden sadece cildinize uygulayarak değil, koklayarak da yararlanabileceğinizi göstermek ister!

Ürünlerini üretirken; doğaya, çevreye ve tüm canlılara saygı duyar. Minimum plastik kullanımı, veganizm, kaynak ve ham madde sürdürülebilirliği ve etik, minimalizm ve palm yağı ile ilgili çevre konuları Maji Botanicals için üretim aşamasında yüksek önem taşımaktadır. Ham madde ve ambalaj seçimi süresince tüm bu değerlerine sadık bir süreç yürütür. Ham maddelerin bir kısmını Akdeniz’in en aromatik şehri olarak tanınan güller diyarı Isparta’ daki bahçesinden işleyerek elde eder, diğer kısmını ise güvenilir yerel yetiştiricilerden tedarik etmektedir.

Maji Botanicals sizleri bin bir özenle el yapımı ürettiği ürünleri ile tanışmaya davet ediyor…

Maji Botanicals - Tüm Ürünler >

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesine ekleİstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti
[money] üzeri tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO
Sepetinize [money] tutarında daha ürün ekleyin Bedava Kargo ile satın alın.
Tebrikler! Ürünlere ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz!

Sepetiniz boş.

Alışverişe Dön

Siparişinize not ekleyinSipariş Notunu Düzenle
Kupon Kodu

Kupon Kodu

Kupon kodunuz ödeme sayfasında hesaplanır