Blush

Blush, kahve bazlı doğal içerikli vegan kozmetik ürünlerine odaklanmış bir markadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarını anlamak ve üstün ürün içerikli ürünler, hizmetler geliştirmek en önemli odağıdır. En iyi yaptığı işi, diğer herkesten daha da iyi yapabilmek için çaba sarf eder.

Blush, vegan içerikli ürünler üretme taahhütüne sıkı sıkı bağlıdır. Tedarik zincirini düzenli olarak denetler ve ürün girdilerinde hayvansal içerikli ya da hayvan üzerinde test edilmiş hammaddeler olmadığına emin olur. Bu taahhütünü resmileştirmek için PETA'nın "Global Beauty Without Bunnies " programı çerçevesinde imzalanan bir anlaşmanın tarafıdır.

Tedarik zincirindeki tüm girdilerin, kahveden doğal yağlara kadar, adil ticaret zincirinin (fairtrade) bir parçası olduğundan emindir.

Değer zincirinde dolaşan kozmetik hammaddelerinin çoğunu uluslararası birkaç zincir tedarik ediyor. Bu nedenle kozmetik pazarı birbirinin benzeri; parfüm ve paketlemeyle farklılaşmış ve özgün olmayan ürünlerle dolu.

Blush ise tıpkı bir zanaatkarın uzmanı olduğu alanda yaptığı artistik çalışmalara öykünerek, özgün ve üstün özellikli ürünler üretme taahhütünde bulunuyor. İyi üretim uygulamaları (GMP) lisanslı fabrikada, doğal ve özgün üretim yöntemlerimiz nedeniyle sınırlı sayıda üretim yapıyor ve ürünlerini en taze haliyle bizlere sunuyor.

Blush Tüm Ürünleri >

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesine ekleİstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti
[money] üzeri tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO
Sepetinize [money] tutarında daha ürün ekleyin Bedava Kargo ile satın alın.
Tebrikler! Ürünlere ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz!

Sepetiniz boş.

Alışverişe Dön

Siparişinize not ekleyinSipariş Notunu Düzenle
Kupon Kodu

Kupon Kodu

Kupon kodunuz ödeme sayfasında hesaplanır